Відомий адвокат, громадський активіст Тетяна Монтян розкритикувала заступника керівника центрального штабу ВО «Батьківщина» Андрія Пишного за соціальний популізм.

«Як же неймовірно задерли тупорилі депутатишки, які займаються тупорилим соціальним популізмом!» - написала вона на своїй сторінці у соцмережі Facebook, коментуючи пост депутата.

Раніше Пишний повідомив, що до нього звернулися жителі столичної вулиці Бубнова зі скаргою на технічний стан їхнього будинку та ігнорування цієї проблеми комунальними службами, і він подав голові КМДА Олександру Попову відповідний депутатський запит.

У свою чергу, Монтян переконана, що мешканці самі винні у створенні проблеми, а депутат лише піариться на ній, замість реальної допомоги.

«Зараз весь Київ скинеться баблом із міського бюджету співвласникам будинку №9, який розташований по вулиці Бубнова у Києві, на ремонт їхнього смітника, на який вони роками клали болт, не ремонтували, а тільки платили рейдерам-шахраям із комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора» №103 невідомо за що», - підкреслила вона.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

161