Деснянський районний суд Києва почав розгляд справи про смерть студента Ігоря Індила у Шевченківському районному управлінні міліції Києва.

На засіданні головує суддя Ірина Дігтяр.

Суд заборонив проведення відеозйомки у залі засідання на прохання прокуратури і звинувачених Сергія Приходька та Сергія Коваленка, повідомляють «Українські новини».

Нагадаємо, раніше Апеляційний суд Києва скасував рішення Деснянського районного суду Києва, який направив справу про смерть Індила на дорозслідування, повернувши її назад до районного суду на новий судовий розгляд у новому складі суду.

Як повідомляв ForUm, Індило помер у Шевченківському районному відділі міліції Києва 18 травня 2010 року - дільничний міліціонер забрав його з одного із гуртожитків Києва у відділення міліції, а на ранок батьків попросили забрати тіло хлопця з моргу.

28 травня 2010 року прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського райуправління міліції. Пізніше справа була передана для розслідування у прокуратуру Києва. У жовтні у прокуратурі заявили, що смерть студента стала наслідком службової недбалості та перевищення повноважень з боку двох працівників правоохоронних органів.

5 січня 2012 року Деснянський райсуд столиці засудив дільничного Сергія Приходька, обвинувачуваного у причетності до загибелі Індила, до 5 років позбавлення волі з відстрочкою відбування покарання на два роки.

Перед цим, 23 грудня 2011 року, суд закрив кримінальну справу стосовно ще одного із підсудних - старшого інспектора Шевченківського райуправління міліції Сергія Коваленка. Ця справа за частиною першою статті 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України була закрита на підставі акту амністії.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

237