За перше півріччя 2013 року середній розмір пенсій зріс на 19%. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, на брифінгу в Кабміні заявила міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

Міністр підкреслила, що за 5 місяців поточного року середній розмір пенсії становив 1 478 грн. Це на 19% більше, ніж за аналогічний період минулого року», - акцентувала вона.

Королевська підкреслила, що цього вдалося досягти за рахунок зростання обсягу пенсійних виплат. Так, за словами профільного міністра, за перше півріччя 2013 року пенсійні виплати зросли на 11%, що становить 124 грн.

Крім того, ліквідовано заборгованість з оплати єдиного соціального внеску. «У червні заборгованість зменшилася на 113 млрд грн», - сказала профільний міністр і додала, що боротьба із заборгованістю щодо єдиного соціального внеску є одним із пріоритетних критеріїв ефективної роботи ПФ.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр соціальної політики України Наталія Королевська повідомила, що з початку року власні надходження Пенсійного фонду України склали 53 млрд грн.

До кінця року пенсії в Україні підвищать на 149 грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

392