До кінця року пенсії в Україні підвищать на 149 грн. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу в Кабміні заявила міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

Вона підкреслила, що в планах Міністерства найближчим часом підняти доходи Пенсійного фонду, а також зробити його повністю бездефіцитним.

Королевська додала, що на сьогоднішній день дефіцит ПФ становить 21 млрд грн. «Тобто ми повинні продумати системні кроки щодо ліквідації цього дефіциту, оскільки якщо ми просто позбавимо Пенсійних фонд від невластивих витрат, ми зробимо його профіцитним», - сказав міністр.

Королевська підкреслила, що зміни, які ініціює Міністерство у ПФ, будуть внесені до бюджету на 2014 рік. Вона уточнила, що на даний момент доходи ПФ складають 460 млрд грн, а для нормальної роботи необхідно 766 млрд грн. «Ми маємо намір домогтися цієї цифри вже у найближчі роки шляхом легалізації зарплат у конвертах, що дасть додаткові 150 млрд грн, підняття мінімальної заробітної плати та інших заходів», - заявила глава відомства.

Міністр також додала, що ці зміни почнуть проводитися вже у цьому році і до кінця 2013 року пенсії будуть осучаснені та зростуть на 149 грн.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр соціальної політики України Наталія Королевська повідомила, що з початку року власні надходження Пенсійного фонду України склали 53 млрд грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

497