Перший віце-прем'єр України Сергій Арбузов вимагає у двотижневий термін розв’язати проблему видачі українцям закордонних паспортів. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів у середу.

«На жаль, у розпал сезону відпусток багатьом нашим громадянам довелося зіткнутися з проблемою своєчасного отримання закордонних паспортів. Така ситуація є неприпустимою. Звертаю увагу керівництва МВС і Державної міграційної служби на необхідності постійного моніторингу стану наявності закордонних паспортів в усіх регіонах України, а також своєчасного забезпечення міграційної служби необхідною кількістю бланків», - сказав перший віце-прем'єр.

Арбузов зазначив, що з учорашнього дня кількість черг у підрозділах міграційної служби скоротилася. «Таку динаміку необхідно підтримати, і протягом двох тижнів забезпечити виготовлення та видачу закордонних паспортів у штатному режимі. Буду тримати це питання на особистому контролі», - підсумував він.

Нагадаємо, раніше голова Державної міграційної служби Микола Ковальчук заявив, що затримка з видачею закордонних паспортів тимчасова і пов'язана зі зміною виробника бланків паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Він нагадав, що закордонні паспорти з полікарбонатною сторінкою в Україні виготовляються з 2007 року, і весь цей час держава закуповувала бланки паспортів у приватного консорціуму ЄДАПС. Проте цього року конкуренцію йому склало ДП «Поліграфкомбінат «Україна», яке виграло тендер.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

283