Міністерство курортів і туризму АР Крим ініціює розірвання договорів з користувачами 39-ти пляжів. Про це повідомляє управління інформаційної політики Ради Міністрів АРК.

Як наголошується в повідомленні, кримське міністерство пропонує розірвати договори оренди та експлуатації пляжів з користувачами, які не виконують заходи з підготовки цих територій до роботи у високий сезон.

Зокрема, заступник голови Ради міністрів Криму Георгій Псарьов зазначив, що цю ініціативу підтримує кримський уряд. «Рада міністрів звернулася у кримське республіканське підприємство «Протизсувне управління» з проханням звернути увагу на неякісне виконання договорів користувачами», - повідомив Псарьов.

Віце-прем'єр також нагадав, що отримання паспортів на функціонування пляжів оформляється згідно з затвердженими Радміном Правилам облаштування та обладнання пляжів на водних об'єктах Криму.

У свою чергу, глава Мінкурортів Олександр Лієв повідомив, що цього року деякі об'єкти безвідповідально поставилися до підготовки до високого сезону. Зокрема, не оформлені паспорти пляжів, не проведене обстеження дна, не відновлено інфраструктуру після зими. «На сьогоднішній день якість виконання договорів використання цих пляжних територій дуже сумнівна. У цьому зв'язку Міністерство курортів і туризму Криму ініціювало розірвання договорів з такими користувачами. На території автономії таких прецедентів налічується тридцять дев'ять», - повідомив глава курортного відомства.

Нагадаємо, за даними Міністерства курортів і туризму АРК, цього року у Криму функціонує понад 350 безкоштовних пляжів. У 2009 році всього 64 пляжі мали безперешкодний доступ, у 2011 році для вільного відвідування відкрили 207 пляжів, у 2012 році - 333. На даний момент у реєстрі Криму значиться 573 пляжі, в тому числі - 201 суспільний.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

196