У Криму в Коктебелі п'ятеро громадян Білорусі було врятовано при пожежі. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

Згідно з повідомленням, 15 липня о 14:45 у службу порятунку м.Феодосія надійшло повідомлення про те, що у смт Коктебель по вул.Антонова горить триповерховий житловий будинок і господарські споруди.


 
На місце події негайно було направлено 1 відділення місцевої пожежної охорони смт Коктебель на автоцистерні. Крім того, на допомогу були викликані ще два відділення місцевої пожежної охорони смт Коктебель, місцева пожежна охорона с.Щебетівка і місцева пожежна охорона с.Орджонікідзе на автоцистернах, а також водовозний автомобіль «Примор'я» і водовозний автомобіль пансіонату «Блакитна затока».

Як з'ясувалося, загорілася покрівля триповерхового житлового будинку та одноповерхові господарські будівлі на площі 250 кв.м. При цьому існувала загроза життю людей, які в момент загоряння перебували у житловому будинку.

Силами кримських рятувальників на пожежі було врятовано 4 жінок і 1 чоловік, всі - громадяни Республіки Білорусь. Врятовані медичної допомоги не потребували.

Пожежу вдалося ліквідувати о 16:45. Причина загоряння та матеріальні збитки встановлюються.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

163