Міністерство освіти і науки України вимагає від керівників вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування невідкладно забезпечити видачу дипломів бакалавра, молодшого спеціаліста та атестатів про середню освіту. Про це йдеться у листі заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського, розміщеному на офіційному сайті відомства.

«У зв'язку з надходженням на консультаційний телефон Міністерства освіти і науки численних скарг від випускників 2012/2013 навчального року щодо зволікання з видачею дипломів бакалавра, молодшого спеціаліста та атестатів про середню освіту, що робить неможливим їхнє подальше навчання у вищих навчальних закладах, Міністерство вимагає невідкладно забезпечити видачу документів про освіту у зв'язку із закінченням строків їх подання до приймальних комісій вищих навчальних закладів», - сказано у документі.

Як раніше повідомляв ForUm, 1 липня стартував прийом документів абітурієнтів до вузів, які можна буде віддати до приймальної комісії до 31 липня.v

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

359
Туфли осень-зима Everest