Станом на 15 липня у системі «Картка киянина» зареєстровано 135 тисяч жителів міста. Про це повідомив журналістам радник голови Київської державної адміністрації Дмитро Турчак.

За його словами, тільки за перший місяць повномасштабної реалізації проекту було прийнято 45 тисяч заяв на отримання «Картки киянина» у 2013 році. Найближчим часом перші 20 тисяч карт кияни отримають на руки.

«Зрозуміло, у порівнянні з періодом пілотного проекту значно збільшився потік людей, які подають заяви, реєструються. У тестовому режимі працівники соцслужб за рік прийняли 60 тисяч заяв. А сьогодні, коли йде повномасштабна реалізація проекту, більше сорока п'яти тисяч заяв прийнято за місяць. Всього ж у нас станом на десяте липня у системі «Картка киянина» зареєстровано 135 тисяч жителів міста - із 425 тисяч, яким місто має намір видати соціальну картку нинішнього року», - розповів Турчак.

Нагадаємо, голова КМДА Олександр Попов запевнив, що до кінця року всі 425 тисяч соціально незахищених киян будуть зареєстровані в системі «Картки киянина». «Перед Департаментом соціального захисту поставлено чітке завдання: зареєструвати в системі всіх соціально незахищених жителів міста до кінця року. Це 425 тисяч чоловік - ветеранів війни і праці, пенсіонерів, інвалідів, чорнобильців першої та другої категорій і так далі. У тому числі людей, яким місто надає матеріальну допомогу. І це завдання, впевнений, буде виконане», - сказав Попов.

Керівник міста підкреслив, що «Картка киянина» ввібрала в себе нові стандарти соціального захисту, викладені у соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича і його програмі «Україна для людей». Зокрема, мова йде про знижки на лікарські препарати, соціальний захист пенсіонерів, інвалідів (у тому числі дітей-інвалідів), багатодітних сімей і так далі.

«Я переконаний, що сьогодні ми працюємо над впровадженням найбільш передового і найбільш ефективного механізму соціального захисту громадян. І за зручністю використання, і за насиченістю соціальними пільгами соціальної «Карткою киянина» немає рівних», - зазначив глава Київміськдержадміністрації.v

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

225