У Севастополі знищена німецька авіаційна бомба часів Великої Вітчизняної війни масою 500 кілограм (SD-500), знайдена на дні Карантинної бухти на відстані близько 40 м від берега, на глибині 4 м.

Як повідомляє міське управління держНС, сьогодні, 16 липня, о 04:00 було розпочато роботу з транспортування авіабомби.  
«За допомогою понтонів водолази-сапери підняли вибухонебезпечний предмет з дна бухти, і на катері почали його буксирування до місця підриву - у район мису Товстий. Після транспортування авіабомбу опустили на глибину близько 10 метрів на відстані 300 м від берега. О 07:28 групою підводного розмінування вибухонебезпечний предмет був знищений», - повідомили у ДержНС.
 
 
Після закінчення спецоперації доступ до всіх міських пляжів та прибережної території був відкритий.

 
В операції зі знищення бомби, крім професійних водолазів-саперів, були задіяні Управління у справах цивільного захисту Севастопольської МДА, Управління МВС, працівники швидкої допомоги, прикордонної служби, представники районних адміністрацій, інших служб міста. Всього було задіяно понад 120 осіб, 10 одиниць техніки, 4 плавзасоби.

Як повідомляв ForUm, сьогодні у зв'язку з проведенням робіт щодо знешкодження авіабомби було заборонено відвідування пляжів: Сонячний, Пісочний, Кришталевий, Учкуївка, а також місця відпочинку біля води на «Радіогірці», у Мартиновій бухті, Карантинній бухті мису «Коса Північна», бухті Севастопольській, всієї прибережної зони, прилеглої до зазначеної території.v
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

486
Туфли осень-зима Everest