У Дніпропетровській області невідомі вкрали із інкасаторського автомобіля 0,5 млн гривень, убивши при цьому водія та інкасатора.

Про це ForUm'у повідомили у Центрі зі зв'язків з громадськістю управління Міністерства внутрішніх справ у Дніпропетровській області.

Інцидент стався на автодорозі «Кіровоград-Запоріжжя» в Апостоловському районі Дніпропетровської області.

Пограбований автомобіль був виявлений близько 13:00 понеділка. У ньому знаходилися трупи водія та інкасатора з вогнепальними пораненнями.

У міліції також заявили, що особи грабіжників в даний момент встановлюються.

Як раніше повідомляв ForUm, 12 липня у Миколаєві невідомі скоїли збройний напад на інкасаторський автомобіль «Укрпошти», внаслідок чого на місці злочину були вбиті водій інкасаторів і один із нападників. Другий злочинець помер у лікарні. Згодом правоохоронці знайшли тіло водія таксі, автомобіль якого був використаний зловмисниками для вчинення злочину.

Зловмисники не змогли заволодіти грошовими коштами (за даними ЗМІ, в автомобілі «Укрпошти» було 3 млн грн для виплати пенсій), які охороняли інкасатори. У інкасаторському автомобілі, крім водія, були ще двоє співробітників, які тілесних ушкоджень не отримали.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

493