Пікетники, які зібралися біля Головного управління МВС у місті Києві, не передавали жодних вимог правоохоронцям.

Про це кореспонденту ForUm'у заявила заступник начальника прес-служби столичної міліції Ольга Білик.

«Ми не бачили ніяких вимог, ніяких оформлених документів, ніхто не говорив, що вони хочуть передати заяву. Якщо будуть якісь заяви, ми їх приймемо і зареєструємо, але зараз люди, у принципі, просто стоять», - сказала вона.

Крім того, за словами Білик, якщо мітингувальники зможуть створити ініціативну групу і прописати свої вимоги, керівник київської міліції готовий до них вийти.

Заступник начальника прес-служби зазначила, що на акції не видно підприємців, які працюють на ринку.

«Я не бачу тут підприємців, я бачу тільки дівчину, яка нібито отримала пошкодження, але я не розумію, що саме її не влаштовує, адже йде службова перевірка, людина відсторонена (від виконання обов'язків, - Ред.), є кримінальне провадження, жоден із її інтересів не порушений. Я взагалі не розумію суті цього мітингу», - резюмувала Білик.

За даними кореспондента ForUm’y, столичний главк міліції пікетують близько 50 активістів від ВО «Свобода», «Батьківщина», СНУ «Ідея Нації», які вимагають розібратися в ситуації, що сталася 12 липня на ринку «Шлях» у Святошинському районі міста.

Як раніше повідомляв ForUm, увечері 12 липня до Святошинського райвідділу міліції прийшли десятки людей, протестуючи проти дій міліціонера, який побив жінку на ринку «Шлях».

Пізніше стало відомо, що після штурму райуправління госпіталізовано 9 міліціонерів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135