Заступник голови парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією народний депутат від Партії регіонів Микола Джига вважає, що штурм Святошинського райвідділу міліції в Києві - це чистої води провокація.

«Якщо хтось чекає, що буде змінений міністр, то він помиляється. Зараз буде посилено роботу з особовим складом, особливо в районних та міських відділах внутрішніх справ. Події у Врадіївці - це ганьба для влади, але те, що відбулося в Києві, - це чистої води провокація! Працівники міліції потрапили до лікарні. Необхідно, щоб хтось поніс за це відповідальність. Ми не можемо допустити, щоб міліцію розірвали», - заявив Джига, повідомляє «Коммерсант-Україна».

Він також повідомив, що зараз «готується пакет документів про посилення відповідальності за посягання на працівників міліції».

У свою чергу, завідувачка відділу державної правової політики Національного інституту стратегічних досліджень Олександра Руднєва вважає, що на міліцію «вихлюпується невдоволення» іншими процесами, що відбуваються в державі.

«Я проти штурмів і биття вікон. Всі повинні пам'ятати, що міліція для забезпечення правопорядку може застосовувати примус і зброю. Необхідно використовувати конструктивні методи - пряме спілкування з громадянами, поетапну переатестацію персоналу. Реформування міліції - це дуже важливий спосіб вирішення її проблем, але не можна реформувати тільки міліцію», - сказала Руднєва.

Як раніше повідомляв ForUm, увечері 12 липня до Святошинського райвідділу міліції прийшли десятки людей, протестуючи проти дій міліціонера, який побив жінку на ринку «Шлях».

Після штурму Святошинського райуправління міліції ввечері 12 липня у госпіталь ГУ МВС України в місті Києві поступило 9 міліціонерів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

236