Відомий американський гонщик на мотоциклі Білл Ворнер загинув при спробі встановити рекорд швидкості, повідомляє Associated Press в неділю, 14 липня.

44-річний Ворнер планував на спеціально модифікованому мотоциклі Suzuki Hayabusa подолати швидкість в 300 миль на годину (482 кілометри на годину). Спробу встановити рекорд гонщик зробив на території колишньої бази ВПС США у штаті Мен. Ворнер мав розігнатися до 300 миль на годину на ділянці колишньої злітно-посадкової смуги довжиною в одну милю (1,6 кілометра).

 
 
Біллу Ворнеру вдалося досягти швидкості в 285 миль на годину (458 кілометрів на годину), коли його мотоцикл втратив керування і вилетів за межі смуги. Після аварії гонщик перебував при тямі, проте через годину і 15 хвилин помер у лікарні, куди його доставили з місця події, пише «Lenta.ru».

У 2011 році Ворнер на цій же колишній базі ВПС США у штаті Мен встановив чинний рекорд швидкості для звичайних мотоциклів. Тоді він на модифікованому мотоциклі Suzuki Hayabusa розігнався до 311 миль на годину (500 км/год) на ділянці колишньої ЗПС довжиною в 1,5 милі (2,4 кілометра).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

292