На сьогоднішній день в Україні немає загрози національній безпеці. Про це в коментарі кореспонденту ForUm'у заявив народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник.

«Проблеми в міліції не сьогодні сформувалися. І аналогічна реакція людей, як у Врадіївці, була і в Голованівці, де народний депутат Лозинський скоїв вбивство. Тоді люди могли ВР штурмувати, адже Лозинський у ній ховався, і БЮТ розігнати, адже вони говорили, що Лозинський - герой», - зазначив він.

Олійник підкреслив, що у Врадіївці сьогодні немає нікого з політиків. «Вони вже закинули її. Вони своє відтанцювали і пішли на Київ. На мій погляд, це політичний шабаш: замість того щоб проводити реформування, намагаються отримати політичні дивіденди. От ви запитаєте, які закони вони прияли, щоб змінити ситуацію? Я запитував у Яценюка, які реформи він запропонував?.. Коли йому палець показали, були звільнення, але це не реформи», - заявив депутат.

«На сьогодні загрози нацбезпеці немає. У нас люди зважені. Сьогодні потрібні реформи, а у нас: кому війна, кому мати рідна. А от прості люди у нас розуміють, що погроми ні до чого путнього не приведуть. Потрібно скоротити кількість правоохоронців, підняти їм зарплату, ввести жорсткий державний і громадський контроль», - підсумував він.

Як раніше повідомляв ForUm, увечері 12 липня до Святошинського райвідділу міліції прийшли десятки людей, протестуючи проти дій міліціонера, який побив жінку на ринку «Шлях».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

184