Український плавець Сергій Фролов здобув срібну медаль на XXVII Всесвітній літній Універсіаді у Казані (Росія).

Як повідомляє прес-служба Федерації плавання України, він проплив 800 м вільним стилем за 7:51,02.

«Це вже друга медаль Фролова в Казані. У порівнянні з минулим запливом на 1500 м вільним стилем, коли він завоював «бронзу», спортсмен значно поліпшив свій результат», - заявив головний тренер збірної команди України з плавання Андрій Сердінов і додав, що йому вдалося значно відірватися від канадського плавця Еріка Хедліна, який фінішував третім.

У прес-службі також зазначили, що сьогодні в першій половині дня відбудуться попередні запливи. Марія Лівер змагатиметься в дисципліні 50 м брасом, Андрій Говоров та Володимир Сущик - 50 м вільним стилем, Катерина Львова та Ганна Дзеркаль - 200 м батерфляєм, Дар'я Степанюк і Надія Коба - 50 м вільним стилем.

Фінальні запливи стартують о 19:00 за московським часом (18:00 за Києвом). У ході змагань розіграють сім комплектів медалей.

Нагадаємо, студентська збірна України посідає п'яте місце у загальнокомандному заліку на Універсіаді, маючи у своєму активі 11 золотих, 20 срібних і 24 бронзові медалі.