Сьогодні у Черкасах близько 05:00 на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони надійшов тривожний сигнал із кафе «Макдональдс».

За інформацією прес-служби ДСО при МВС України, з'ясувалося, що допомога правоохоронців знадобилася персоналу закладу для того, щоб припинити бійку, яка виникла між кількома відвідувачами.

«Один із них поводився особливо агресивно і на прохання міліціонерів охорони припинити порушувати громадський порядок не реагував. Замість цього чоловік почав ображати міліціонерів, кидався в бійку, намагаючись завдати міліціонерам тілесні ушкодження», - йдеться в повідомленні.

Один зі співробітників ДСО попередив, що буде змушений застосувати вогнепальну зброю. Однак правопорушник не заспокоївся.

«Керуючись законом України «Про міліцію», міліціонер зробив попереджувальний постріл вгору. Тільки після цього хулігана затримали. Ніхто із відвідувачів кафе і персоналу не постраждав», - повідомили у ДСО.

Після затримання зловмисника доставили до райвідділу міліції для з'ясування всіх обставин події та винесення відповідного процесуального рішення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

169