До кінця року всі 425 тисяч соціально незахищених киян будуть зареєстровані у системі «Картки киянина». Впевненість у цьому висловив журналістам голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, відповідаючи на запитання, чи зуміють соціальні служби міста впоратися із завданням у зв'язку з ажіотажем, що виник навколо соціальної новинки.

«Перед Департаментом соціального захисту поставлене чітке завдання: зареєструвати у системі всіх соціально незахищених жителів міста до кінця року. Це 425 тисяч чоловік - ветеранів війни і праці, пенсіонерів, інвалідів, чорнобильців першої та другої категорій і так далі. У тому числі людей, яким місто надає матеріальну допомогу. І це завдання, впевнений, буде виконане», - сказав Попов.

Керівник міста подякував через пресу працівникам районних управлінь соціального захисту за самовіддану роботу. «Дуже прошу представників засобів масової інформації передати мою особисту подяку кожній людині, яка зараз зайнята у проекті. Їм дійсно доводиться нелегко. Але ми всі повинні розуміти, що ажіотаж навколо нашого соціального проекту - це вираження довіри киян до нас, до тих соціальних ініціатив, які реалізує місто. І цю довіру ми зобов'язані виправдати», - сказав Попов.

За його словами, співробітники соцслужб, які задіяні у реалізації проекту, будуть премійовані містом. «Крім того, для всіх нас найголовнішою нагородою буде подяка киян. Я переконаний, що сьогодні ми працюємо над впровадженням найбільш передового і найбільш ефективного механізму соціального захисту громадян. І за зручністю використання, і за насиченістю соціальними пільгами соціальній «Картці киянина» немає рівних», - зазначив керівник Києва.

Попов підкреслив, що «Картка киянина» ввібрала в себе нові стандарти соціального захисту, викладені у соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича і його програмі «Україна для людей». Зокрема, мова йде про знижки на лікарські препарати, соціальний захист пенсіонерів, інвалідів (у тому числі дітей-інвалідів), багатодітних сімей і так далі.

Нагадаємо, що в мережі аптек КП «Фармація» власникам картки надається знижка до 30% на більш ніж сто найменувань лікарських препаратів. У 10 соціальних аптеках Києва по картці можна придбати зі знижкою до 40% всі ліки, включаючи рецептурні. Крім цього, картка на даний момент надає право пільгового проїзду в метрополітені. Також місто уклало з найбільшими мережами супермаркетів договір про надання власникам картки знижки. Надалі столична влада має намір істотно розширити функціонал картки. Зокрема, на «Картку киянина» отримуватимуть матеріальну допомогу від міста малозабезпечені кияни, картка буде надавати право проїзду в усіх видах міського транспорту і т.д.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

199