У столиці створено робочу групу з питань інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту. Відповідне розпорядження КМДА підписав Олександр Попов, повідомили у прес-службі міськадміністрації.

Згідно з документом, регіональна робоча група до 1 жовтня 1013 року повинна розробити та подати на затвердження в установленому порядку план заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року.

«Очолить робочу групу і контролюватиме виконання розпорядження КМДА - заступник голови КМДА Віктор Корж. Заступником голови робочої групи призначений (за згодою) начальник Управління у справах біженців Головного управління Державної міграційної служби України в м. Києві Володимир Власов, секретар регіональної робочої групи (за згодою) - головний спеціаліст відділу інтеграції та соціального супроводу Управління у справах біженців Головного управління Державної міграційної служби України у м. Києві Олена Мережко.

До загального складу робочої групи з питань інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту в українське суспільство увійшли представники: Департаменту охорони здоров'я, Головного управління юстиції в м. Києві (за згодою), благодійного фонду «Рокада» (за згодою), Департаменту громадських комунікацій виконавчого органу КМДА, Департаменту культури, Головного управління Державної міграційної служби України в м. Києві (за згодою), регіонального представництва Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців у Білорусі, Молдові та Україні (за згодою), Київського міського центру зайнятості, Національного комітету товариства Червоного Хреста України (за згодою), Департаменту освіти і науки, молоді та спорту», - наголошується в повідомленні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

136