У їдальні Канівського природоохоронного заповідника, в якій отруїлися студенти Київського національного університету ім.Т.Шевченка, які проходили виробничу практику, виявлена низка недоліків, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

«Всі потерпілі вказують на незадовільні органолептичні властивості страв, які вживалися на вечерю 8 липня і сніданок 9 липня», - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в МОЗ, проведено санепідобстеження їдальні, в результаті чого було виявлено низку недоліків: там не проводиться контроль за температурним режимом холодильного обладнання для зберігання м'яса, не вказані кінцеві терміни придатності продукції, яка зберігається без промислової упаковки.

Також у ході перевірки було проведене раптове бактеріологічне обстеження працівників харчоблоку.

Крім того, встановлено, що студентів-практикантів залучали до рознесення готових страв на обідні столи і для миття посуду.

«Розслідування випадку групового захворювання студентів Київського Національного університету ім.Шевченка триває, ситуація перебуває на контролі Держсанепідслужби України», - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв ForUm, 10 липня станом на 10:30 в інфекційне відділення Канівської центральної районної лікарні з діагнозом «гострий гастроентероколіт» було госпіталізовано 15 осіб. Потім повідомлялося про те, що число госпіталізованих зросло до 31.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

163
Туфли осень-зима Everest