Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов провів зустріч з представниками американської компанії «ЕксонМобіл», повідомляє прес-служба першого віце-прем'єра.

Під час зустрічі обговорювалася співпраця між Україною і «ЕксонМобіл» в енергетичній сфері, зокрема підготовка до підписання Угоди про розділ продукції (УРП) на ділянці Скіфська (шельф Чорного моря).

Українською стороною було підкреслено, що збільшення власного видобутку вуглеводнів є одним із пріоритетних завдань нашої держави.

Арбузов підкреслив, що Україна вітає прихід в Україну серйозних інвесторів, готових створювати нові робочі місця, тим самим сприяючи розвитку економіки України, її інвестиційній привабливості, і готова надавати їм усіляке сприяння.

Зі свого боку представники «ЕксонМобіл» заявили, що компанія високо оцінює потенціал розробки вуглеводнів у Чорному морі і готова застосовувати передову міжнародну практику у своїй діяльності в Україні.

Нагадаємо, у серпні 2012 року консорціум компаній на чолі з «ЕксонМобіл» був обраний переможцем конкурсу з розробки глибоководного блоку Скіфський. Іншими членами консорціуму є «Шелл», «ОМВ Петром» і НАК «Надра України».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

193