Видачу водійських посвідчень з чіпами в Україні призупинено. Про це пише газета «Сьогодні» з посиланням на начальника ДАІ Володимира Астапковича.

За його словами, видача припинена спецпостановою уряду на невизначений термін після численних звернень громадян, в тому числі і в Кабмін.

Головною і єдиною претензією водіїв стала дорожнеча нових «корочок»: за них потрібно було викласти не 198 грн, як за звичайні, а майже 250.

При цьому в автоінспекції не виключають, що уряд поверне права з чіпами, але коли - не знають. Коштувати вони, ймовірно, будуть ненабагато дорожче від звичайних, а, можливо, як припускають даішники, і нарівні зі звичними.

«Є інформація, що ціна нових бланків збільшуватися не буде, а середньостатистичному водієві все одно - будуть його права з чіпом чи без. Є й інша сторона: права з чіпом - це прогресивний підхід, вони зручніші для інспектора, який зможе зчитати інформацію з прав картридером і побачити відразу всі дані про водія», - пояснили в ДАІ.

Як раніше повідомляв ForUm, 1 квітня 2013 р. набула чинності постанова Кабінету Міністрів №185, якою визначено терміни дії посвідчення водія. Заміна посвідчення водія радянського зразка обійдеться громадянам України в 200 грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198