Виконавчий директор Незалежної асоціації банків України (НАБУ), голова правління «Укргазбанку» Сергій Мамедов прогнозує, що призначення Сергія Зайчука постійним представником Національного банку України у Верховній Раді стане позитивним сигналом для банківської системи.

«Національний банк України завжди активно захищає інтереси банківської системи, тому ми вважаємо призначення такого представника в парламенті розумним і логічним кроком», - зазначив він.

Банкір також констатував, що новий представник НБУ в парламенті допоможе посилити діалог цих структур.

«Прямий зв'язок з парламентом допоможе посилити роль Нацбанку як одного із суб'єктів законодавчої ініціативи, ефективніше доносити думку регулятора до депутатів, а також почути погляди законодавців. Така взаємодія вигідна обом сторонам. Вона також вигідна банкам», - підкреслив Мамедов.

Нагадаємо, що з 9 липня постійним представником НБУ в Раді призначений Сергій Зайчук.

З квітня 2009 року він обіймав посаду заступника, першого заступника голови, генерального директора Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

Постійний представник НБУ в парламенті уповноважений забезпечувати взаємодію між структурами, сприяти вирішенню питань, що виникають в їхніх відносинах.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

142