Глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський закликав польських політиків не приймати ніяких рішень, які зашкодили б підписанню Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

«Я б закликав усі політичні сили Польщі, щоб вони не зробили нічого, що б призвело до того, коли Польща стала б причиною зниження шансів підписання цієї Угоди (про асоціацію - Ред.)», - сказав Сікорський, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на польський телеканал TVN24.

Як раніше повідомляв ForUm, президент Польщі Броніслав Коморовський під час заходів до 70-ї річниці Волинської трагедії у Варшаві назвав її «злочином з ознаками геноциду» у період Другої світової війни.

Нагадаємо, на 70-річчя Волинської трагедії 14 липня в Луцьку пройдуть урочистості, організовані католицькою церквою у співпраці з іншими церквами. Урочистості проходитимуть за участю президента Польщі Броніслава Коморовського.

Сенат Польщі ухвалив резолюцію до 70-річчя Волинської різанини, названої депутатами «етнічним конфліктом 1943 року, результатом якого стало масове знищення польського населення на Волині».


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

263