Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу вважає ідеальним, якщо Угода про асоціацію ЄС з Україною буде підписана на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі в листопаді цього року.

«Думаю, що було б ідеально, якби нам вдалося на саміті у Вільнюсі підписати Угоду про асоціацію з Україною та поглиблену зону вільної торгівлі», - сказав він в інтерв'ю польському телеканалу TVP Info, повідомляє «УНІАН».

Баррозу зазначив, що він особисто підтримує євроінтеграцію України, зазначивши, що вона також вигідна Європейському Союзу. «Тому ми підтримуємо українців у тих реформах, які необхідні для реалізації цієї мети», - сказав він.

Серед реформ, які українська влада повинна реалізувати для підписання угоди, Баррозу назвав реформу системи правосуддя.

Нагадаємо, раніше Баррозу повідомив, що підписання Угоди про асоціацію з Україною стане справжньою трансформацією східної політики Євросоюзу.

Як раніше повідомляв ForUm, 15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна працює над виконанням критеріїв Європейського Союзу для підписання Угоди.

МЗС України вважає, якщо питання підписання Угоди не буде штучно політизуватися, то Асоціація дійсно буде підписана у листопаді.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

294