Державна санітарно-епідеміологічна служба України повідомляє, що кількість отруєних студентів у Каневі Черкаської області зросла до 31. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням, за інформацією Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області, 10 липня 2013 р. в інфекційне відділення Канівської ЦРЛ госпіталізовано 26 студентів Київського Національного університету імені Т.Г.Шевченка, а 11 липня 2013 р. - ще п'ятьох осіб з попереднім діагнозом «гострий гастроентероколіт».

За словами головного лікаря Канівської центральної районної лікарні Віри Шапошник, всі пацієнти перебувають у задовільному стані, важких випадків не зафіксовано.

Встановлено, що хворі харчувалися в їдальні Канівського природного заповідника, де організовано харчування студентів під час проходження виробничої практики.

З метою розслідування причин виникнення спалаху створена робоча група, яка розпочала роботу в їдальні Канівського природного заповідника. До складу групи увійшли працівники Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області та Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

За результатами роботи групи Держсанепідемслужба України проінформує додатково. Дане питання знаходиться під контролем Держсанепідслужби України.

Нагадаємо, вчора, 10 липня, станом на 10:30 в інфекційне відділення Канівської центральної районної лікарні з діагнозом «гострий гастроентероколіт» було госпіталізовано 15 осіб. Потім повідомлялося про те, що число госпіталізованих зросло до 28 осіб.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

215