У шести областях України не завершено ямковий ремонт доріг загального користування. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час прес-конференції заявив голова Державного агентства автомобільних доріг «Укравтодор» Євген Прусенко.

«З початку року було зафіксовано 5 млн 330 тис. кв. м ямковості. Станом на сьогодні фактично ліквідовано 5 млн 40 тис. кв. м. Залишилося (відремонтувати. - Ред.) 290 тис. кв. м, тобто близько 6%», - повідомив він.

За словами чиновника, на сьогоднішній день не завершені роботи у Львівській області (79 тис. кв. М), на багатьох ділянках Чернівецької (19 тис. кв. М), Черкаської (57 тис. кв. М), Чернігівської (51 тис кв . м), Закарпатської (31 тис. кв. м), а також на окремих ділянках Івано-Франківської області.

Прусенко зазначив, що ремонт планується завершити до кінця липня, однак у Львівській області він може закінчитися в середині серпня.

Голова «Укравтодору» також повідомив, що є ділянки доріг, на яких ямковим ремонтом вже неможливо виправити ситуацію, у зв'язку з чим там змушені вдаватися до укладання суцільного полотна. В цілому протяжність таких ділянок становить більше 200 км.

Як повідомляв ForUm, раніше завершення ямкового ремонту в Україні було заплановано на кінець червня.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

248