Інформація, поширена ЗМІ про сутички народних депутатів, мітингувальників і правоохоронців біля будівлі Київради, не відповідає дійсності, заявляє відділ зв'язків з громадськістю столичного управління МВС.

У міліції нагадали, що сьогодні біля Київської міської Державної адміністрації деякі громадські організації та окремі політичні сили проводять заходи з масовою участю громадян.

Перед початком засідання Київради народні депутати разом зі своїми помічниками безперешкодно проходили в зал.

Разом з тим, вхід громадян був обмежений у зв'язку з неможливістю розмістити всіх бажаючих у сесійній залі КМДА. Про це присутнім повідомили правоохоронці, які забезпечували охорону громадського порядку біля будівлі.

Незважаючи на це, деякі з мітингувальників намагалися потрапити до зали, в результаті чого виникла бійка.

«Завдяки злагодженим діям правоохоронців розвитку конфлікту вдалося уникнути», - заявили в міліції.

За даними МВС, потерпілих немає. Звернень до правоохоронців з боку громадян або народних депутатів про правопорушення не надходило.

Як повідомляв ForUm, з ранку біля Київради зібралося близько 500 активістів ВО «Батьківщина», «УДАРу», ВО «Свобода» і кількох громадських організацій.

Міліція закликала учасників масових заходів біля будівлі Київської міської державної адміністрації дотримуватися правопорядку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

122
Классические туфли мужские