Управління Державної автомобільної інспекції Рівненської області заборонило машинам швидкої допомоги їздити з увімкненими мигалками та сиренами.

Така заборона ДАІ наклала через те, що служба швидкої допомоги була перепідпорядкована обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, тому дозволи на використання швидкою спецсигналів втратило силу і потрібно отримувати нові дозволи.

Тепер швидким-порушникам загрожує штраф щонайменше 42,5 тисячі гривень.

У підсумку машини швидкої їздять по Рівному з мигалками, замотаними сміттєвими мішками. І навіть в екстрених випадках водії не включають спецсигнали, боячись покарання.

Міський голова Рівного Володимир Хомко збирається писати листи прем'єр-міністру Миколі Азарову з проханням врегулювати це питання.

«Це просто театр абсурду. Швидка допомога відійшла від підпорядкування місту і ввійшла в обласну структуру, але вона обслуговує наших городян. Невже обласна ДАІ не може піти на поступки і дати пільги і забезпечити можливість проїзду з сигналізацією? Тим більше, що це комусь може врятувати життя», - заявив він.

За матеріалами: «Автоцентр»

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

272