Міліція закликає учасників масових заходів біля будівлі Київської міської державної адміністрації дотримуватися правопорядку. Про це ForUm'у повідомили у відділі зв'язків з громадськістю столичного управління МВС.

У відомстві нагадали, що сьогодні біля КМДА деякими громадськими організаціями та окремими політичними силами заплановане проведення заходів з масовою участю громадян.

Напередодні надійшло 9 заявок від організаторів цих заходів, у яких візьме участь, за попередніми підрахунками, понад 3 тисячі людей.

Київська міліція підготувала відповідні розрахунки сил і засобів для забезпечення охорони громадського порядку.

«Для безпеки громадян та підтримання правопорядку, співробітники міліції у межах наданих законодавством повноважень будуть реагувати на кожен протиправний вчинок незалежно від приналежності правопорушників до тієї чи іншої політичної сили або організації», - підкреслили у главку.

Правоохоронці звертаються до організаторів та учасників заходів з
проханням дотримуватися встановленого законом порядку проведення мітингів і демонстрацій, не порушувати громадський порядок, не провокувати конфліктних ситуацій і не підбурювати мітингувальників до незаконних дій, а навпаки, сприяти працівникам міліції в охороні громадського порядку.

За скоєння протиправних дій винні особи будуть нести передбачену законодавством кримінальну та адміністративну відповідальність.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

183
Туфли осень-зима Everest