Міліція закликає учасників масових заходів біля будівлі Київської міської державної адміністрації дотримуватися правопорядку. Про це ForUm'у повідомили у відділі зв'язків з громадськістю столичного управління МВС.

У відомстві нагадали, що сьогодні біля КМДА деякими громадськими організаціями та окремими політичними силами заплановане проведення заходів з масовою участю громадян.

Напередодні надійшло 9 заявок від організаторів цих заходів, у яких візьме участь, за попередніми підрахунками, понад 3 тисячі людей.

Київська міліція підготувала відповідні розрахунки сил і засобів для забезпечення охорони громадського порядку.

«Для безпеки громадян та підтримання правопорядку, співробітники міліції у межах наданих законодавством повноважень будуть реагувати на кожен протиправний вчинок незалежно від приналежності правопорушників до тієї чи іншої політичної сили або організації», - підкреслили у главку.

Правоохоронці звертаються до організаторів та учасників заходів з
проханням дотримуватися встановленого законом порядку проведення мітингів і демонстрацій, не порушувати громадський порядок, не провокувати конфліктних ситуацій і не підбурювати мітингувальників до незаконних дій, а навпаки, сприяти працівникам міліції в охороні громадського порядку.

За скоєння протиправних дій винні особи будуть нести передбачену законодавством кримінальну та адміністративну відповідальність.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189