Для вироблення пропозицій щодо впорядкування руху автотранспорту на Вокзальній площі Києва створена робоча група. Про це йшлося під час виїзної наради за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Михайла Костюка.

«Ми дійшли висновку, що потрібно чітко розмежувати транспортні потоки. Пропонується зробити чотири смуги заїзду на Вокзальну площу: одна для заїзду на парковку, друга - для комунального транспорту, решта - для киян, які проводжають чи зустрічають близьких, і транзитного транспорту. Всі ж нелегальні перевізники повинні бути винесені за межі території вокзалу. При розробці проекту ми будемо орієнтуватися на організацію руху автотранспорту біля нового терміналу Міжнародного аеропорту «Київ» у Жулянах. Ми проаналізували, як функціонує розроблена там схема руху, і дійшли висновку, що вона є абсолютно ефективною», - заявив Костюк.

Проект також буде передбачати впорядкування стихійної парковки біля Південного залізничного вокзалу.

Протягом тижня робоча група повинна прийти до спільного рішення щодо організації дорожнього руху, після чого буде замовлено відповідний проект. Як тільки він буде узгоджений з усіма профільними службами, влада приступить до його реалізації.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

140