Деснянський райсуд Києва сьогодні переніс розгляд справи щодо обставин смерті студента Ігоря Індила в Шевченківському райуправлінні столичної міліції на 10.00 18 липня через неявку адвоката Олександра Плахотнюка, який захищає в суді одного з обвинувачених співробітників міліції.

Сьогодні мало відбутися перше судове засідання з розгляду справи по суті, яку прокуратура вже вдруге повертає на судовий розгляд, повідомляє «УНІАН».

Як повідомляв ForUm, Індило помер у Шевченківському районному відділі міліції Києва 18 травня 2010 року - дільничний міліціонер забрав його з одного з гуртожитків Києва у відділення міліції, а на ранок батьків попросили забрати тіло хлопця з моргу.

28 травня 2010 р. прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського райуправління міліції. Пізніше справа була передана для розслідування в прокуратуру Києва. У жовтні в прокуратурі заявили, що смерть студента стала наслідком службової недбалості та перевищення повноважень з боку двох працівників правоохоронних органів.

5 січня 2012 р. Деснянський райсуд столиці засудив дільничного Сергія Приходька, обвинувачуваного в причетності до загибелі Індила, до 5 років позбавлення волі з відстрочкою відбування покарання на два роки.

Перед цим, 23 грудня 2011 року, суд закрив кримінальну справу відносно ще одного з підсудних - старшого інспектора Шевченківського райуправління міліції Сергія Коваленка. Ця справа за частиною першою статті 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України була закрита на підставі акту амністії.

24 січня 2013 р. Апеляційний суд задовольнив апеляцію прокуратури Києва і повернув кримінальну справу за фактом загибелі Індила на новий судовий розгляд.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

179