Двох громадян Болгарії засуджено за несанкціоноване втручання в роботу банкоматів. Про це сказала заступник начальника управління Генеральної прокуратури України з нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Ольга Бондаренко, повідомляє відділ по зв'язках із ЗМІ прокуратури.

«Вироком Приморського районного суду м. Одеси від 25 і 27 червня цього року засуджено двох громадян Республіки Болгарія за ч. 2 ст. 361 і ч. 2 ст. 200 КК України до 3 років позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю, пов'язаною з роботою електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж на 1 рік, з конфіскацією програмних і технічних засобів, за допомогою яких було скоєно злочин», - сказала вона.

Відповідно до ст. 75 КК України, громадяни Болгарії звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном на 1 рік. Крім того, один з них засуджений до штрафу в розмірі 85 тис. грн. в дохід держави.

«Зазначені особи засуджені за те, що вони за попередньою змовою з невстановленою особою, з метою незаконного отримання та подальшого використання інформації з банківських карток громадян, шляхом несанкціонованого втручання, встановили на банкомати різних банків несанкціоновані зчитувальні пристрої», - зазначила Бондаренко. Після демонтажу зазначених пристроїв вони були затримані працівниками міліції на місці скоєння кримінального злочину.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

172
Туфли осень-зима Everest