Виготовлення і видача закордонних паспортів громадянам України проходять у штатному режимі. Про це сьогодні сказав на брифінгу в Києві заступник директора Департаменту інформаційної політики МЗС України Василь Зварич, передає «УНІАН».

«Станом на сьогоднішній день МЗС забезпечило виготовлення для потреб понад 11 тис. паспортів і 10 тис. 600 вже передано для видачі у посольства і консульські установи в Україні. Виготовлення та видача закордонних паспортів проходять у штатному режимі, і таким чином найближчим часом ми забезпечимо видачу всім громадянам України, що звернулися до дипломатичних установ для отримання закордонних паспортів», - сказав він.

Нагадаємо, затримка з видачею закордонних паспортів тимчасова і пов'язана зі зміною виробника бланків паспортів громадянина України для виїзду за кордон, повідомив раніше голова Державної міграційної служби Микола Ковальчук.

Він нагадав, що закордонні паспорти з полікарбонатною сторінкою в Україні виготовляються з 2007 року, і весь цей час держава закуповувала бланки паспортів у приватного консорціуму ЄДАПС. Проте цього року конкуренцію йому склало ДП «Поліграфкомбінат «Україна», яке виграло тендер.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

515