Євроінтеграція України не повинна залежати від справи Тимошенко.

Таку думку висловив екс-міністр закордонних справ Франції Ролан Дюма на зустрічі з головою міжпарламентської групи Україна-Франція, народним депутатом Олексієм Азаровим.

«Перспектива входження до Євросоюзу, яку Україна відкриває для себе, блокується саме цією проблемою (кримінальне покарання Тимошенко - авт)», - підкреслив Ролан Дюма. У той же час він додав, що не розуміє, «чому вона зведена у такий ранг». «Це - внутрішня проблема України», - цитує екс-міністра from.ua.com.

Ролан Дюма підкреслив, що в Україні достатньо досвідчених політиків, які можуть здійснити інтеграцію держави до Європейського Союзу. «Я не хотів би радити українцям, що їм робити, щоб Україна увійшла до ЄС. Головне, щоб українці між собою досягли єдності... Європа перебуває у постійному розвитку. Також Європа позитивно ставиться до впровадження нових країн до Євросоюзу», - зазначив французький екс-міністр.

Олексій Азаров, підбиваючи підсумки зустрічі, повідомив журналістам, що Ролан Дюма впевнений у позитивних для України підсумках Вільнюського саміту ЄС. «Він висловив припущення, що Україна на правильному шляху, і досить високі сьогодні шанси у нас, щоб у Вільнюсі було підписано угоду про асоціацію. Це - найголовніший меседж, який я сьогодні отримав, і, сподіваюся, що все буде так», - сказав Азаров.

Народний депутат нагадав, що Дюма тривалий час очолював МЗС Франції, а потім був головою Конституційного суду Франції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

213