На XXVII Всесвітніх студентських літніх іграх у Казані розіграні медалі у спортивній ходьбі на дистанції 20 км, де збірна України завоювала дві срібні нагороди - в індивідуальній та командній першості.

Як повідомляє офіційний сайт змагань, українець Руслан Дмитренко фінішував на цій дистанції другим, поступившись тільки представнику Росії Андрію Кривову. Бронзову медаль здобув також росіянин Денис Стрєлков, передає «УНІАН».

Що стосується командного заліку, то українські атлети у цілому показали результат 4 години 8 хвилин 9 секунд, поступившись тільки росіянам, але істотно випередивши команду Канади (4:20.35).

Таким чином, на даний момент у скарбничці збірної України 15 нагород - 1 золота, 9 срібних та 5 бронзових. У загальнокомандному заліку українці йдуть на 10-му місці.