З початку нового футбольного сезону ПриватБанк відкрив продаж квитків на домашні матчі провідних українських клубів ФК «Шахтар», ФК «Динамо» і ФК «Дніпро» через мережу терміналів самообслуговування.

Як повідомили у банку, тепер купити квиток на футбол можна за півтори хвилини без черг і додаткових комісій у будь-якому із 8500 терміналів по всій Україні.

«Спеціально для футбольних уболівальників ми розробили найшвидший, зручний і надійний спосіб купівлі квитків без черг, без перекупників, без націнки, - каже керівник напряму «Електронні квитки» ПриватБанку Христина Кармазіна. - Термінали є у кожному відділенні ПриватБанку, у найбільших торговельних центрах українських міст».

Для покупки квитка у терміналі досить натиснути на екрані меню «Квитки», назву команди і дату проведення матчу. Вибравши зручний сектор і місце на стадіоні, залишається оплатити квиток готівкою або банківською картою. На роздрукованому у терміналі квитку вказаний унікальний штрих-код, який неможливо підібрати або згенерувати, а також зазначена інформація про матч і правила поведінки на стадіоні, пишуть «Версії».

Електронні квитки на матчі, які проходять на «Дніпро Арені», обмінюються на квиткові бланки у касах стадіону або у зазначених відділеннях. Електронні квитки на матчі, які проходять на НСК «Олімпійський» та «Донбас Арені», обмінювати не потрібно, вони скануються турнікетом на вході у стадіон.

«Перед запуском послуги ми тестували зчитування унікального штрих-коду на роздрукованому квитку, навмисно надриваючи і емітуючи легку потертість чека терміналу, турнікети стадіонів легко читають код квитка, який навіть кілька днів пролежав у кишені:)», - зазначила Христина Кармазіна.

Найближчий термінал самообслуговування ПриватБанку можна знайти на карті офіційного сайту або через мобільний додаток ПриватКарта.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

241