Міністерство внутрішніх справ та Організація з безпеки і співробітництва в Європі презентували спільний проект «Подальше сприяння вдосконаленню практики взаємодії між правоохоронними органами України та працівниками ЗМІ». Про це повідомляє прес-служба Президента України.

«Якщо проекти минулого року були направлені на працівників підрозділу зв'язків з громадськістю МВС України, то наступні будуть спрямовані на навчання керівників слідчих підрозділів. Останні гучні події у Києві, у Врадіївці показують, що необхідність своєчасного, повного інформування громадськості через ЗМІ набуває все більшої актуальності», - зазначив заступник начальника Управління зв'язків з громадськістю МВС України Сергій Бурлаков під час 16-го засідання Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів, яка діє у рамках програми «Відкрита розмова».

Як розповів під час засідання менеджер проектів напряму «Демократизація і належне управління», координатор проектів ОБСЄ в Україні Тигран Карапетян, проект передбачає обмін досвідом роботи журналістів і правоохоронців під час масових суспільно-політичних акцій з точки зору безпеки працівників ЗМІ.

У рамках проекту заплановано 16 одноденних тренінгів, у яких візьмуть участь близько 240 правоохоронців. Навчання проводитимуть вітчизняні та зарубіжні фахівці. Також відбудуться тренінги для викладачів курсів для правоохоронців.

Як раніше повідомляв ForUm, у смт Врадіївка Миколаївської було скоєно резонансний злочин.

Президент взяв справу щодо резонансного зґвалтування під особистий контроль.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

209
Классические туфли мужские