Міністерство внутрішніх справ та Організація з безпеки і співробітництва в Європі презентували спільний проект «Подальше сприяння вдосконаленню практики взаємодії між правоохоронними органами України та працівниками ЗМІ». Про це повідомляє прес-служба Президента України.

«Якщо проекти минулого року були направлені на працівників підрозділу зв'язків з громадськістю МВС України, то наступні будуть спрямовані на навчання керівників слідчих підрозділів. Останні гучні події у Києві, у Врадіївці показують, що необхідність своєчасного, повного інформування громадськості через ЗМІ набуває все більшої актуальності», - зазначив заступник начальника Управління зв'язків з громадськістю МВС України Сергій Бурлаков під час 16-го засідання Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів, яка діє у рамках програми «Відкрита розмова».

Як розповів під час засідання менеджер проектів напряму «Демократизація і належне управління», координатор проектів ОБСЄ в Україні Тигран Карапетян, проект передбачає обмін досвідом роботи журналістів і правоохоронців під час масових суспільно-політичних акцій з точки зору безпеки працівників ЗМІ.

У рамках проекту заплановано 16 одноденних тренінгів, у яких візьмуть участь близько 240 правоохоронців. Навчання проводитимуть вітчизняні та зарубіжні фахівці. Також відбудуться тренінги для викладачів курсів для правоохоронців.

Як раніше повідомляв ForUm, у смт Врадіївка Миколаївської було скоєно резонансний злочин.

Президент взяв справу щодо резонансного зґвалтування під особистий контроль.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

210