Депутат Європейського парламенту, голова комітету з зовнішніх відносин Ельмар Брок вважає, що своєчасне проведення виборів мера Києва має бути необхідною умовою для підписання та ратифікації Угоди про асоціацію з Україною.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Європарламенту з посиланням на зустріч Брока з президентом Литви Далею Грібаускайте з нагоди головування цієї країни в Європейському Союзі з 1 липня по 31 грудня 2013 року.

«Все більше стає очевидним, що підпис під Угодою про асоціацію з Україною з подальшою прискореною ратифікацією угоди (всіма 28 країнами-членами ЄС) можливий у випадку, коли 3 чіткі умови будуть виконані - негайне звільнення Юлії Тимошенко, прогрес у проведенні судової реформи з урахуванням першочергового завдання, яка зосереджена на реформуванні управління Генеральної прокуратури і виборчої системи, і, зрештою, своєчасне проведення виборів мера Києва», - сказав Брок, повідомляють «Українські новини».

Під час зустрічі сторони обговорили підготовку до проведення третього саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі (Литва) у листопаді, зокрема, вони зійшлися на думці, що саміт повинен стати найважливішим моментом у поглибленні відносин ЄС з країнами Східної Європи.

Як повідомляв ForUm, Україна і Європейський Союз почали переговори щодо Угоди про асоціацію у 2007 році, а про зону вільної торгівлі, що є складовою Угоди про асоціацію, - у 2008 році.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна працює над виконанням критеріїв Європейського Союзу для підписання Угоди.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

187
Классические туфли мужские