Жінка вибачилася перед особовим складом Овруцького райвідділу міліції за наклеп, повідомляє сектор по зв'язках з громадськістю Управління МВС України в Житомирській області.


Згідно з повідомленням, у кінці травня поточного року Овруцький районний суд засудив 20-річну мешканку району за дачу завідомо неправдивого повідомлення про злочин, призначивши їй покарання у вигляді обмеження волі строком на 2 роки з випробувальним терміном на 1 рік і зобов'язавши публічно вибачитися перед особовим складом райвідділу міліції.
 

«Молода жінка, потрапивши до лікарні після падіння, заявила медикам, що її побили в Овруцькому райвідділі, де вона давала пояснення з приводу крадіжки з будинку її односельчанки», - йдеться в повідомленні.

Однак відомості, надані заявницею, за результатами проведених перевірок, у тому числі за участю працівників прокуратури, не знайшли свого об'єктивного підтвердження.

Жінка зізналася, що хотіла таким чином помститися правоохоронцям, які постійно роблять їй зауваження у зв'язку з надмірним вживанням алкогольних напоїв.

Було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.383 (Завідомо неправдиве повідомлення про злочин, поєднане з обвинуваченням особи в тяжкому злочині) Кримінального кодексу України.

«5 липня в Овруцькому РВВС жінка вибачилася перед особовим складом, заявивши, що щиро розкаялася у скоєному», - повідомили в міліції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

301