Ні органи прокуратури, ні органи внутрішніх справ не допустять репресій відносно жителів Врадіївського району, які проводять акції протесту у зв'язку із зґвалтуванням місцевої жительки та бездіяльністю міліції. Про це генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив під час заслуховування оперативної інформації МВС і СБУ щодо службових розслідувань подій на Миколаївщині, повідомляє прес-служба ГПУ.

Пшонка нагадав, що станом на 5 липня заарештовано трьох осіб, які підозрюються в побитті та зґвалтуванні 29-річної жінки.

«Крім того, арештований заступник начальника Врадіївського райвідділу міліції, підозрюваний у спробі приховування злочину і перевищенні службових повноважень», - сказав він.

Начальник управління МВС Миколаївської області відсторонений від займаної посади, начальник міліції і прокурор Врадіївського району - звільнені.

«Я вважаю, що кадрові підрозділи регіону органів міліції також повинні нести певну відповідальність за події, які сталися», - заявив Пшонка.

Як раніше повідомляв ForUm, міліціонер і таксист були затримані 28 червня за підозрою в скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень у Врадіївці Миколаївської області. Ще один міліціонер, Євген Дрижак, затриманий пізніше - 2 липня.

Вночі 1 липня в смт Врадіївка більше тисячі місцевих жителів почали штурм райвідділу міліції, вважаючи, що ще одного учасника злочину, Дрижака, безпідставно залишили на волі. Під час сутичок постраждали кілька людей, яких відправили до лікарні.

Наказом міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з посади усунений начальник Управління МВС України в Миколаївській області Валентин Парсенюк і звільнений керівник Врадіївського райвідділу міліції.

За приховування злочину затримано заступника начальника Врадіївського РВ УМВС України в Миколаївській області.

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко вважає, що його відставка зараз недоречна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

231