Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що в найближчі два роки ціни на хліб будуть стабільними. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

Прем'єр нагадав, що цього тижня, в рамках відкриття другої черги найпотужнішого в Європі хлібокомбінату неподалік від міста Васильків Київської області, був підписаний меморандум про стабільність цін на хліб і хлібобулочні вироби на найближчі два роки між керівниками найбільших торгових мереж, підприємств з виробництва хліба та хлібобулочних виробів і керівниками п'яти регіонів (Луганської, Харківської, Полтавської, Київської та Києва).

«У моїй присутності керівники найбільших торгових мереж, підприємств з виробництва хліба та хлібобулочних виробів і керівники п'яти регіонів (Луганської, Харківської, Полтавської, Київської областей та Києва) підписали меморандум про стабільність цін на хліб і хлібобулочні вироби на найближчі два роки. Це дуже важлива угода, яка передбачає зобов'язання двох сторін (з одного боку - влади, а з іншого боку - виробників і торгових мереж) забезпечувати цінову стабільність на один з найважливіших продуктів харчування», - сказав Азаров.

Як раніше повідомляв ForUm, 2 липня регіональні органи виконавчої влади, виробники хлібобулочної продукції та установи мережевої торгівлі підписали Меморандум про взаєморозуміння.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232