Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що в найближчі два роки ціни на хліб будуть стабільними. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

Прем'єр нагадав, що цього тижня, в рамках відкриття другої черги найпотужнішого в Європі хлібокомбінату неподалік від міста Васильків Київської області, був підписаний меморандум про стабільність цін на хліб і хлібобулочні вироби на найближчі два роки між керівниками найбільших торгових мереж, підприємств з виробництва хліба та хлібобулочних виробів і керівниками п'яти регіонів (Луганської, Харківської, Полтавської, Київської та Києва).

«У моїй присутності керівники найбільших торгових мереж, підприємств з виробництва хліба та хлібобулочних виробів і керівники п'яти регіонів (Луганської, Харківської, Полтавської, Київської областей та Києва) підписали меморандум про стабільність цін на хліб і хлібобулочні вироби на найближчі два роки. Це дуже важлива угода, яка передбачає зобов'язання двох сторін (з одного боку - влади, а з іншого боку - виробників і торгових мереж) забезпечувати цінову стабільність на один з найважливіших продуктів харчування», - сказав Азаров.

Як раніше повідомляв ForUm, 2 липня регіональні органи виконавчої влади, виробники хлібобулочної продукції та установи мережевої торгівлі підписали Меморандум про взаєморозуміння.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

230
Туфли осень-зима Everest