Пропонуємо Вам вибрані цитати українських політиків з 28 червня по 5 липня.

«Принципи «мітинговщини» на найвищому законодавчому рівні йдуть на другий-третій план, і, я думаю, що під час третьої сесії народні депутати працюватимуть краще, ніж зараз», - голова Верховної Ради Володимир Рибак про прогнози роботи парламенту на третій сесії.

«Мертві душі» - це найкраща книга для бюрократії всіх часів і всіх народів. Було б корисно, щоб її перечитали всі представники влади», - прем'єр-міністр України Микола Азаров про свою настільну книжку.

«Підніміть руку, хто тут стражденний? Ніхто не підняв. Нікому ці гроші не потрібні», - позафракційний нардеп Олег Ляшко про пропозицію виділити 150 млн грн на соціальне забезпечення народних депутатів.

«Коли люди повідомляють про «місцеві креативи» щодо підвищення тарифів, я вимагаю безкомпромісної реакції», - прем'єр-міністр Микола Азаров про незаконне підвищення місцевою владою комунальних тарифів.

«Якщо ми не хочемо приймати кошторис, значить, без зарплати народні депутати залишаться, і все на цьому закінчиться. Попіартеся ще трохи, але тільки без зарплати», - голова Верховної Ради Володимир Рибак про небажання депутатів голосувати за кошторис Верховної Ради на 2013 рік.

«Нинішнім чиновникам до Європи, як мені - до Марса. Вони перекладають з хворої голови на здорову те, що не в змозі розробити необхідні законопроекти, поставити на голосування, зібрати необхідну кількість голосів у середині провладної більшості», - народний депутат від партії «Свобода» Ірина Фаріон про звинувачення Миколи Азарова в тому, що опозиція не хоче голосувати за євроінтеграційні законопроекти.

«Ми розцінюємо це як віковий період, як маленька дитина росте, так і парламент, де на дві третини присутній новий склад, повинен вирости», - голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов про прогноз роботи Верховної Ради на третій сесії.

«Одні називають інших: бандюги, корупціонери, зрадники. Ті на них у відповідь: ідіоти, негідники, фашисти. Скажіть, чи можна цим двом угрупованням з такими характеристиками об'єднатися?» - перший Президент України Леонід Кравчук про конфлікти у Верховній Раді.

«Кому живеться добре в умовах безладу - хапузі, злодюзі і бандиту, а проста людина в таких умовах беззахисна. А коли в країні порядок - тоді ця вся шайка-лійка - і хапуги, і злодюги хвости поприжимають», - депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов про ситуацію з бунтом у смт Врадіївка.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

740