Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу сподівається, що саміт «Східного партнерства», запланований на 28-29 листопада у Вільнюсі, буде успішним.

Про це він заявив сьогодні на спільній прес-конференції у Вільнюсі з президентом Литви Далею Грібаускайте.

«Сподіваюся, що саміт у Вільнюсі буде успішним. Я очікую плідної дискусії щодо низки угод про Асоціацію з нашими східними партнерами», - сказав Баррозу.

У свою чергу президент Литви зазначила, що «Східне партнерство» є дуже важливим для ЄС, оскільки йдеться про сусідів, повідомляє «УНІАН».

«І ми хочемо бачити розвинену демократію, безпеку і захист прав людини», - сказала Грібаускайте.

Говорячи в цьому контексті про відносини з Україною, президент Литви зазначила, що хотіла б бачити подальший рух Києва до європейської інтеграції, і нагадала про три основні групи завдань, які повинні бути виконані Україною для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

«Перша - рішення вибіркового правосуддя. Друга - юридична реформа, яка стосується насамперед Генеральної прокуратури. Третя - виборча реформа, зокрема, прийняття єдиного Виборчого кодексу, в тому числі для вирішення проблеми муніципальних виборів у Києві», - сказала Грібаускайте.

«Ми хотіли б бачити певні результати по всіх трьох групах проблем, інакше буде дуже складно підписати Угоду», - сказала Грібаускайте.

Як повідомляв ForUm, Україна і Європейський Союз почали переговори щодо Угоди про асоціацію у 2007 році, а про зону вільної торгівлі, що є складовою Угоди про асоціацію, - у 2008 році.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна працює над виконанням критеріїв Європейського Союзу для підписання Угоди.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

246
Классические туфли мужские