Мінсоцполітики підготувало проект Концепції соціального розвитку України до 2023 року. Про це глава міністерства Наталія Королевська заявила перед засіданням Комісії з питань погашення заборгованості по зарплаті та інших соцвиплат, передає кореспондент ForUm'у.

За словами чиновника, документ розроблено спільно з провідними експертами та вченими в соціально-економічній сфері. «По суті, це дорожня карта розвитку соціального сектора - з чіткими орієнтирами, де кожен зможе побачити себе через 3, 5, 10 років», - сказала міністр.

Вона зазначила, що зараз основна мета - вийти на документ, який буде реалізовуватися на практиці, а не буде поставлений на полицю поруч із сотнею інших стратегій або програм. «Для цього він повинен отримати схвалення, «знак якості» від громадськості. Найближчим часом ми ініціюємо широке громадське обговорення Концепції», - пообіцяла Королевська.

Вона уточнила, що одне з найближчих завдань - прийняття нового Трудового кодексу. «При його ухваленні та можливому ​​доопрацюванні потрібно продемонструвати нову якість законодавчої роботи. І тут теж має бути громадське обговорення, дискусія. Люди повинні розуміти, для чого їм нове трудове законодавство, чим воно краще від попереднього», - сказала чиновник.

Андрій Боярунець,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

310