Президент України Віктор Янукович вважає неприпустимим стан справ, що склався у сфері дорожнього будівництва, зокрема, щодо якості автомобільних доріг загального користування та вулиць і доріг комунальної власності, повідомляє прес-служба Глави держави.

На думку Президента, настав час запровадити нові підходи в цій сфері і провести її кардинальне реформування.

У зв'язку з цим, з метою підвищення ефективності функціонування дорожнього господарства, забезпечення вирішення невідкладних питань, пов'язаних з ремонтом автомобільних доріг, Президент дав відповідне доручення Кабінету Міністрів та місцевим органам виконавчої влади.

Зокрема, уряд разом з місцевими органами виконавчої влади має до кінця поточного року здійснити передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення разом із відповідними фінансовими ресурсами до сфери управління останніх.

Також поставлено ​​завдання щодо підготовки пропозицій стосовно створення, починаючи з 2014 року, у складі державного бюджету України Державного дорожнього фонду та забезпечення належного його фінансування.

Крім того, Кабінету Міністрів доручено опрацювати питання виробництва в Україні бітумів високої якості для забезпечення потреб шляховиків при застосуванні ними нових технологій при проведенні робіт з будівництва та ремонту автомагістралей.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр інфраструктури Володимир Козак заявив, що реформування Державного агентства автомобільних доріг «Укравтодор» планується завершити до кінця 2013 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

207