Верховна Рада України розгляне зміни до Конституції щодо обрання суддів у вересні. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу журналістам заявив глава парламенту Володимир Рибак.

«Ми будемо розглядати це питання у вересні. Я ще не направляв законопроект до комітету і сам ще його не читав. Вчора була пропозиція від депутатів його розглянути. Але я сказав, що ми не готові і розглядати його в залі не будемо», - сказав він.

За словами Рибака, розгляд даного законопроекту можливий тільки після проведення всіх регламентних процедур, зокрема після розгляду його комітетом. «Якщо він набере 226 голосів, направимо його до Конституційного суду, і тільки після його висновків на наступній сесії (IV. - Ред.) у січні зможемо прийняти рішення. Це дуже непросте питання», - сказав голова ВР.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович запропонував парламенту призначати суддів безстроково. Відповідні пропозиції внесено на розгляд ВР у законопроекті змін до Конституції, які стосуються судової системи.

4 липня Президент передав до Верховної Ради проект змін до Конституції, що стосуються реформування судової системи.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

148
Классические туфли мужские