Затримані за побиття і зґвалтування мешканки смт Врадіївка міліціонери Дмитро Поліщук та Євген Дрижак не могли записати за допомогою мобільного телефону своє аудіозвернення, оскільки утримуються окремо один від одного, перебуваючи в окремих камерах без можливості спілкування один з одним.

Про це повідомляє Управління Державної пенітенціарної служби України в Миколаївській області, коментуючи матеріал «Затримані міліціонери-ґвалтівники здали своїх колег і своє керівництво з Миколаївського УМВС», що був розміщений в інтернет-виданні «Миколаївський оглядач».

«Затримані Поліщук та Дрижак знаходяться в Миколаївському слідчому ізоляторі, де, відповідно до норм чинного законодавства про попереднє ув'язнення, утримуються окремо один від одного, перебуваючи в окремих камерах без можливості спілкування між собою», - повідомили в Управлінні ДПтСУ.

Крім того, у відомстві підкреслили, що слідчий ізолятор є режимним об'єктом, на території якого, що охороняється, користування засобами мобільного зв'язку суворо заборонено.

У четвер миколаївське інтернет-видання «Миколаївський оглядач» опублікувало текст звернення Поліщука та Дрижака, яке ті нібито записали на телефон після того, як раніше вже погрожували «здати своїх колег і своє керівництво» у разі, якщо їх не виправдають. У той же час ніяких інших підтверджень чи спростувань існування звернення знайти поки не вдалося.

У зверненні сказано: «Ми зобов'язані возити данину в Миколаївське УМВС щомісяця, а якщо і треба, то нам дають одну ніч для збору певної суми грошей!».

Крім того, затримані міліціонери повідомляли, що відділ внутрішньої безпеки УМВС області почав продавати зібрані справи злочинцям, і після продажу справи «знищуються».

Також, згідно з опублікованим зверненням, в обласному УВС налагоджена система отримання грошей за грамоти, звання, медалі, заохочення і отримання нової посади.

Крім того, за даними видання, слідчі і оперативники карного розшуку повинні для показника «вішати» справи на невинних людей, які не платять данину.

«Слідчий може такі «чудеса» намалювати, а місцева прокуратура нас завжди підтримає, тому що нам іноді попадаються їхні родичі. Тому прокуратура з нами ніколи не свариться», - повідомляє видання з посиланням на врадіївських міліціонерів.

Прокурор Миколаївської області Андрій Курись заявив, що прокуратура перевірить інформацію про масові побори, продажі кримінальних справ та купівлі посад в управлінні МВС у Миколаївській області.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

342