Україна планує експортувати 24-26 мільйонів тонн зерна у 2013/14 маркетинговому році. Про це сьогодні у Верховній Раді під час «Години запитань до Уряду» повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Експорт зернових культур у 2013/14 маркетинговому році може скласти від 24 до 26 мільйонів тонн. Визначальними факторами тут будуть стан посівів і перезимівля озимої пшениці під урожай 2014 року», - повідомив Присяжнюк.

Міністр також додав, що обсяги експорту зернових у поточному році, навіть за песимістичним прогнозом, будуть найбільшими за всю історію незалежності.

Крім того, глава відомства зазначав, що Міністерство аграрної політики і продовольства України і компанії-експортери зерна вже уклали Меморандум про експорт зерна на 2013/2014 маркетинговий рік.

«Питання забезпечення продовольчої безпеки та стабільної ситуації на внутрішньому ринку зерна залишається номером один. Тому Мінагрополітики продовжує співпрацювати з експортерами зерна щодо здійснення зовнішніх поставок зерна через відповідний Меморандум», - підкреслив міністр.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

182