Голова Антирейдерського союзу підприємців Андрій Семидідько переконаний, що відновлення роботи антирейдерської комісії допоможе залучити інвесторів, а також популяризувати Україну на міжнародних ринках.

«Ми вітаємо відновлення роботи антирейдерської комісії, яка більшою мірою здатна протистояти рейдерству. Економічна ситуація вимагає посилення роботи цього органу. По суті, він здатний у ручному режимі (а зараз інакше ніяк) викорінити це явище», - вважає він.

Семидідько висловив переконання, що боротьба з рейдерством допоможе владі залучити інвесторів, популяризувати Україну на міжнародних ринках, а також поліпшити її показники в міжнародних економічних рейтингах.

При цьому він запропонував створити реєстр причетних до рейдерських захоплень підприємств осіб, у тому числі чиновників і суддів.

«Важливим є момент залучення громадських організацій до роботи комісії. Також потрібно піти від розмов про рейдерство, як про неперсоніфіковане явище. Відомо, що в країні працюють 5-6 великих груп рейдерів, їхні імена відомі, потрібно їм влаштувати публічну прочуханку. Важливо при цьому створити реєстр рейдерів і причетних до захоплень осіб, у тому числі чиновників і суддів», - резюмував експерт.

Нагадаємо, що раніше діяльність комісії була відновлена, а її склад переформатовано. Орган очолив перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов. За його дорученням, вже найближчим часом буде розроблено план дій щодо боротьбиз рейдерством.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

174
Туфли осень-зима Everest